Vypalování CD DVD | CDDVDpro.cz

Seznam obchodů SHOPPRO.cz

home » Vypalování CD a DVD

Vypalování CD a DVD

 

Vypalování CD a DVD velkých sérií, tzn. nad 50ks, je technologicky odlišné od domácího vypalování CD nebo DVD. K duplikaci datových nosičů se používají speciální velkokapacitní duplikátory, které jsou schopny naráz vypálit až 16 CD nebo DVD, při současném zachování vysoké kvality záznamu a kontroly zápisu.
 
Pro vypalování se nepoužívají běžné CD a DVD média, ale profesionální průmyslové datové nosiče, které nejen, že zajišťují vysokou kvalitu a stabilitu záznamu, ale navíc umožňují kvalitní provedení potisku CD i DVD ofsetem, sítotiskem nebo plastotiskem.
 
Vypalování CD a DVD
 
Zakázky na vypálení CD od 10 do 5000 kusů vyřizujeme do 24 hodin od dodání všech podkladů, ale naše denní kapacita je až 10 000 kopií CD a 1000 kopií DVD technologií vypálování. Potisk CD je realizován dvěma technologiemi, plastotiskem a sítotiskem.
 
Pro malé náklady od jednoho kusu s expresním termínem a plnobarevným potiskem doporučujeme plastotisk. Jedná se o samolepící etiketu s laserovým tiskem a krytou laminovací fólií. Tuto technologii používá řada našich renomovaných zákazníků.
 
Ceny vypalování CD a DVD
Garantujeme vždy nejnižší cenu včetně 100% záruky za srovnatelný výrobek. V případě zájmu o kalkulaci nás prosím kontaktujte.
 
Vzhledem k tomu, že na trhu je nespočet dodavatelů vypalování CD a DVD a jejich nabídky se cenově liší dle provedení, je to pro zákazníka často nepřehledné. Loga CD DVD CD-R CD-audio

Slovníček pojmů
 
Při zadávání zakázky na vypalování CD nebo DVD se můžete setkat s různými technickými pojmy, a proto zde připojujeme stručný výkladový slovník nejčastěji používaných pojmů.
 • CD - Compact Disc.
 • CD-ROM - Compact Disc - Read Only Memory: Paměť pouze pro čtení Write Once Read Many: Jednou zapsat, vícekrát přečíst.
 • CD-R/E/W Compact Disc - Recordable / Erasable / Rewritable: Zapisovatelný / Smazatelný / Přepisovatelný
 • CD 'knihy' - záznamové standardy
  • Red Book: Originální specifikace fyzikálních vlastností kompaktního disku a digitálního audio (CD-DA: Digital Audio) kódování (PCM: Pulse Code Modulation). Později rozšířené např. o CD-Text (informace týkající se audio obsahu CD)
  • Yellow Book: Red Book doplněná o možnost ukládání počítačových dat (CD-ROM, Mode 1). Specifikace fyzického uspořádání dat je v praxi podkladem pro další standardy určující adresářovou a souborovou strukturu jako ISO9660 (PC) nebo HFS (Hierarchical File System, MAC). Rozšířena o CD-ROM XA (eXtended Architecture, Mode 2) - základ pro další formáty/knihy - kombinace audia (ADPCM: Adaptive Differential PCM) a videa.
  • Orange Book: CD-R. Zapisovatelné CD (juch). Ve skutečnosti se jedná o tři odnože: Part I, II a III:
   • I: CD-MO (Magneto Optical: magnetooptické) přepisovatelné disky.
   • II: CD-R (Recordable: zapisovatelné), dříve CD-WO (Write Once: jeden zápis)
   • III: CD-RW (ReWritable: přepisovatelné)
  • Blue Book: CD-Extra (Enhanced Music CD: vylepšené hudební CD). Standard pro lisovaná MultiSession CD obsahující hudbu i data.
  • White Book: mimo jiné: VCD (Video CD - MPEG-1 (Motion Picture Experts Group) video), SVCD (Super VCD - MPEG-1/2 video)a další deriváty: Green Book (CD-I: Interactive), Beige Book (Kodak Photo CD), ...
 • DVD (- ROM, R, RW) - Digital Versatile/Video Disc

Odpovědná osoba
 
Ilona Čápková
email: capkova@mcl.cz
 
tel.: +420 724 371 214
 
zelená linka: +420 800 331 127
 


Computer MCL Brno spol. s.r.o.
Brněnská 543
664 42 Modřice
 
tel.: +420 549 254 198
fax: +420 541 247 531
 
reference

ABB

Se společností ABB spolupracujeme již více než 5 let v jejichž průběhu jsme realizovali přes padesát zakázek na vypalování CD a DVD.

Grand Prix Brno - Moto GP

Opakovaně vypalujeme CD a DVD pro největší a nejslavnější motoristickou akci v naší republice.

KONICA MINOLTA Business Solutions Czech spol. s r.o.

Společnosti opakovaně poskytujeme službu expresního vypalování CD a DVD.

Miele spol. s r.o.

Elektronické katalogy produktů na CD jsou vyráběny u nás.

RENOCAR a. s.

Společnosti opakovaně poskytujeme službu vypalování CD a DVD.


Další vybrané reference včetně fotografií naleznete zde